İHRACAT

ANI Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş. satış politikaları doğrultusunda, yurt içi satışlarının yanı sıra ihracat konusuna da büyük önem vermektedir.

Yurt dışında da kaliteli ürün ve marka politikalarından ödün vermeyen Anı Bisküvi, tüketicilerinin desteğiyle en kaliteli ve en güvenilir ürünleri, dünya piyasasına sürerek güçlü adımlarla yoluna devam etmektedir.

Anı Bisküvi’nin el değmeden ürettiği ürünler, lezzet ve kıvam bakımından tüm dünya ülkelerinde kabul ve rağbet görmektedir. Bu yüzden yurt içinde ve yurt dışında taklit edilmeye dahi çalışılmıştır.Bu bizim doğru yolda ilerlediğimizin bir göstergesi olarak, bize cesaret ve kıvanç vermiştir.

Anı Bisküvi, istikrarlı yükselişi ile Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) 2014 verileri doğrultusunda, Türkiye’de en çok ihracat yapan 1000 firma araştırmasında 183’üncü sırada yerini alarak, ülkemize kazandırdığı döviz ile ekonomiye önemli katkılar sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra, Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’ne bağlı Hububat Bakliyat ve Yağlı Tohumlar İhracatçı Birliği nezdinde de hububat sektöründe en çok ihracat yapan 3’üncü firma unvanını alan Anı Bisküvi, bu başarısını ödülle taçlandırmıştır. Anı Bisküvi’nin elde ettiği başarılarının ardındaki sır, hiç kuşkusuz dünya piyasasında en çok tercih edilen bir marka olmasından kaynaklıdır.

Anı Bisküvi, dünyanın dört bir yanındaki 90 ülkeye lezzetli ürünlerini ihraç etmektedir. İşte bu ülkelerden bazıları da aşağıdadır.

Amerika Birleşik Devletleri, Afganistan, Almanya, Angola, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Belçika, Benin, Birleşik Arap Emirlikleri, Bolivya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Cibuti, Çad, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator Ginesi, Etiyopya, Fas, Fransa, Fildişi Sahili, Filistin, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau, Güney Afrika Cumhuriyeti, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İsrail, Kuzey Kıbrıs T.C., Kamerun, Karadağ, Katar, Kenya, Kolombiya, Kongo, Kosova, Kuveyt, Liberya, Libya, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Madagaskar, Makedonya, Maldiv Adaları, Malezya, Mali, Malta, Mauritius, Mısır, Moğolistan, Moritanya, Mozambik, Nijer, Nijerya, Panama, Papua Yeni Gine, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya Federasyonu, Sao Tome, Senegal, Seyşel Adaları, Sırbistan, Slovakya, Somali, Sudan, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tanzanya, Togo, Tunus, Türkmenistan, Uganda, Umman, Uruguay, Ürdün, Yemen.