KARİYER

Anı Bisküvi´de Kariyer

BİZ;

Güveniliriz. Müşterilerimize yakınız, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri biz sunarız. Kararlarımızı şeffaf bir iletişimle paylaşırız. Farklılıkları anlar ve saygı duyarız.

Cesuruz. Hızlı karar alır, değişim ve yenilikleri hızla hayata geçiririz. Her koşulda başarıyı hedefler, yılmadan mücadele ederiz. Özgün ve yeni çözümlerle pazara yön verir, rekabeti yönetiriz.

Yenilikçiyiz. Sektörün fikir ve uygulama lideri olarak gündemi biz belirleriz. Gücümüzü; farklılıklarımızdan, yaratıcılığımız ve yenilikçiliğimizden alırız. Geri bildirim ve öz eleştiriye değer verir, gelişim fırsatları yaratırız.

İçteniz. Kalıplar ve ön yargılardan uzak, olduğumuz gibi davranırız. Sevinci ve üzüntüsüyle yaşamı, başarısı ve zorlukları ile sorumluluğu paylaşırız. Topluma ve gelecek nesillere değer katacak yatırımlar yaparız.

Hayat Doluyuz. Her yeni güne heyecanla başlarız. Daima genç düşünüp dinamik yaşarız. Keyifle, eğlenerek çalışırız.

İş Birliğine Açığız. Birbirimize değer verir, birlikte başarmaya inanırız. Tüm gücümüzle çalışır, zoru başarmaktan gurur ve mutluluk duyarız. Birbirimizin bilgi ve becerilerine güvenir, omuz omuza çalışırız.

İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ
İŞ BAŞVURU FORMU
Adınız Soyadınız
E-Posta
GSM
Ev No
Cinsiyetiniz
Bay Bayan
Medeni Haliniz
Evli Bekar
Doğum Yeri
Doğum Tarihi
Kan Grubu
Ehliyet
Egitim Durumu
Bölüm
Egitim Durumu
Bölüm
Yabancı Dil
Seviye
Diger Dil
Seviye
İş Deneyiminiz
Başvuru Yaptığınız Pozisyon
İş Deneyiminiz
Başvuru Yaptığınız Pozisyon
Referanslarınız
Ek Bilgiler
CV Ekleme
Gözat


Haber bültenimize üye olmak için E-posta adresiniz kaydediniz.
top-button